Przejdź do treści

O nas

LABORATORIUM ORGANICZNE istnieje od 1985 roku, kiedy to jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy produkcję błyskawicznie łączącego kleju ‘Cyjanopan’. Klej ten na owe czasy stanowił przełom technologiczny w dziedzinie sposobów na szybkie i pewne łączenie wielu materiałów. Do dzisiaj pozostaje mocnym punktem sprzedaży.
Wraz z rozwojem firmy uruchomiliśmy produkcję aerozolowych produktów owadobójczych. Produkowane i ciągle udoskonalane aerozole ze znakiem „LAB” są sprawdzonym i skutecznym sposobem na likwidację i odstraszanie tych owadów.
Kolejną i nabierającą coraz większego znaczenia w naszych planach produkcyjnych grupą wyrobów jest seria preparatów Pchełka. Pod tym logiem prezentujemy różne typy artykułów z branży zoologicznej, przeznaczone szczególnie dla psów i kotów. Są to preparaty do

  • ochrony (likwidujące pchły oraz kleszcze)
  • pielęgnacji (szampony i kondycjonery sierści o różnych właściwościach)
  • preparaty wspomagające profilaktykę przeciw ektopasożytom

Klienci, którzy chcą aby ich pupile były nie tylko zdrowe i zadbane, ale również modnie ubrane z pewnością znajdą u nas duży wybór eleganckich i praktycznych ubranek dla psów. Są one bardzo przydatnych w chłodniejszych i mokrych porach roku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.